Cyklinowanie bezpyłowe

Cyklinowanie

Cyklinowanie jest procesem polegającym na mechanicznym wyrównaniu powierzchni parkietu oraz usunięciu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i pozostałości starych powłok lakierniczych. Specjalistyczne maszyny wykorzystując materiał ścierny usuwają wierzchnią warstwę podłogi (parkietu) wraz ze starym lakierem. Tylko poprawnie przeprowadzony proces cyklinowania, wykonany przez doświadczoną osobę, pozwoli uniknąć nadmiernego usunięcia powłoki i przygotuje podłogę do dalszych etapów jej układania lub renowacji.

Podstawowym narzędziem wykorzystywanym w tym procesie jest cykliniarka - zwana również szlifierką do parkietu, która pozostawia po sobie gładką i równą podłogę. Tylko dokładnie wyrównana powierzchnia zapewni piękny i oczekiwany wygląd podłogi.

Po wycyklinowaniu całej powierzchni podłogi następuje etap polerowania, podczas którego usuwane są nawet najmniejsze nierówności na powierzchni parkietu.

Cyklinowanie bezpyłowe sprawia, że miejsce pracy pozostaje czyste - bez konieczności usuwania pyłów pozostałych po procesie szlifowania powierzchni.

Wieloletnie doświadczenie to gwarancja dobrze wykonanej pracy i zadowolenie klientów.

Działam w rejonie Trójmiasta i okolic (zwłaszcza Gdańsk, Gdynia i Sopot). Przed podjęciem decyzji zachęcamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia szczegółów – tel. kom. 502 035 120.

Cyklinowanie Trójmiasto

GdyniaFirma zasięgiem swojego działania obejmuje głównie Trójmiasto, dzięki czemu jesteśmy w stanie budować silną i dobrą markę na tym terenie. Zadowolenie trójmiejskich klientów jest najlepszym potwierdzeniem świadczonych przez nas usług. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu - tel. kom. 502 035 120

 

 

 

Szybki kontakt:

tel. kom. - 502 035 120
info@marcinzamorski.pl
Gdańsk, Gdynia, Sopot

Polecane usługi:

  • układanie parkietu,
  • bejcowanie parkietu,
  • olejowanie parkietu,
  • cyklinowanie parkietu,
  • renowacja parkietu...